KARRIER

Cégünk az alábbi munkakörök betöltésére keres munkavállalókat:

Betonmixer Sofőr – Dél-Pest és Törökbálint

Tapasztalattal rendelkező betonmixer sofőröket keresünk Törökbálinti és Dél-Pesti betonüzemekhez hosszútávra, azonnali munkakezdéssel.

MUNKAIDŐ:

Hétfőtől péntekig + minden 2. szombaton kell dolgozni.

BÉR: teljesítményalapú bérezés.

ELVÁRÁSOK:

- rugalmasság, megbízhatóság és pontosság

- érvényes okmányok megléte (sofőr kártya, gki kártya stb.)

Érdeklődni lehet:

Tel.: +36 30 988 67 61

E-mail: baranyi.andrea@dozer-ep.hu

Dózer-Ép Kft.

A legmagasabb szintű szakmai kompetencia, világos és átlátható üzleti folyamatokon alapuló környezettudatos szemlélet, a munkabiztonsági elvárásoknak való maximális megfelelés jellemzi működésünket.

Cím: 6723 Szeged, Felső Tisza-part 31-34/d

Levelezési cím: 6723 Szeged, Felső Tisza-part 31-34/d

Iroda: 6723 Szeged, Felső Tisza-part 31.

E-mail: info@dozer-ep.hu

Tel.: +36 30 988 6761